Lielā talka 24.aprīlī

Aicinām arī tevi doties Lielajā talkā, kas norisināsies 24. aprīlī, piesakot savas talkošanas vietas Lielās Talkas mājas lapas interaktīvajās kartēs, kā arī pie koordinatoriem pagastos.
Ņemot vērā visus drošības priekšnosacījumus, Lielā talka šogad, tāpat kā pagājušo gadu, tiek organizēta, lielāku uzsvaru liekot uz individuālo talkošanu, taču visus talkotājus aicinām izvēlēties vienu no sev piemērotākajiem un pašreizējos apstākļos pieļaujamajiem talkošanas formātiem:
SOLO talkas: talkojiet vienatnē, pastaigājoties pa mežu vai gar jūru, sakopjot savas mājas apkārtni;
DUO talkas: talkojiet divatā. Ja esat vienas mājsaimniecības pārstāvji, tad talkojiet droši kopā, ja esat draugi vai paziņas, ievērojiet vismaz divu metru distanci;
ĢIMENES talkas: talkojiet kopā ģimenes lokā, bet ievērojiet, ka jums jābūt ne vairāk kā vienas mājsaimniecības pārstāvjiem.
– labiekārtošanas talkas var pieteikt ikviens talkotājs, neatkarīgi, vai talkošanas notiek privātajā vai publiskajā sektorā. Tās var būt talkas, kuras notiek uz privātas zemes un kurām nav vajadzīgs saskaņojums ar pašvaldību, un kurās atkritumus, ja tādi ir radušies, aizved paši rīkotāji;
– uzkopšanas talkas ir tās, kuras notiek publiskās teritorijās un kurām ir nepieciešams pašvaldības saskaņojums, lai saņemtu bezmaksas maisus un kurās tiek nodrošināta savākto atkritumu izvešana.
Atkritumu maisus varēs saņemt piesakoties pie Talkas koordinatoriem tie talcinieki, kas savu talkas vietu būs pieteikuši https://talkas.lv/pieteikt-talku/ vai personīgi pie talkas koordinatora.
Lapmežciema pagasta kontakttālrunis 29348883 vai 24226273
Šogad talkosim katrs atsevišķi, bet visi kopā. 🌿
Vairāk informācijas lasiet šeit: