Lielā talka 16.maijā!

Lielā talka 16.maijā!!!
Engures novadā tā pat kā arī citviet Latvijā šogad Lielā talka notiks savādākā formātā kā ierasts – iedzīvotāji, kuri vēlēsies, ģimeņu pulciņā vai pa divi talkot varēs gan publiskās vietās, gan privātajā sektorā. Šādām aktivitātēm publiskajā sektorā tiks nodrošināts pašvaldības atbalsts – tiks izsniegti maisi un tiks nodrošināta savākto atkritumu aizvešana.
*Piesakot maisus, iepriekš ir jāreģistrē savu aktivitāti – talkas vietu Lielās talkas aplikācijā. Saņemot maisus ir jānorāda atbildīgā persona, vieta kur talkos, maisu skaits un jāvienojas par vietu, kur maisi tiks novietoti, lai pašvaldība tos varētu 18.maijā savākt.
*Lielā Talka aicina cilvēkus doties talkot šādi:
SOLO talkas: talkojiet vienatnē, pastaigājoties pa mežu vai gar jūru, sakopjot savas mājas apkārti;
DUO talkas: talkojiet divatā. Ja esat vienas mājsaimniecības pārstāvji, tad talkojiet droši kopā, ja esat draugi vai paziņas, ievērojiet vismaz divu metru distanci;
ĢIMENES talkas: talkojiet visa ģimene kopā, bet ievērojiet, ka jums jābūt vienas mājsaimniecības pārstāvjiem.
*Lapmežciema pagastā maisi tiks izsniegti darba laikā Lapmežciema pagasta pārvaldē no 11.maija, piesakoties pa tālruni 63163230 vai 29348883. Piesakot maisus, iepriekš ir jāreģistrē savu aktivitāti – talkas vietu Lielās talkas aplikācijā.
*Atgādinām! Talkot drīkst pa vienam (SOLO talkas), diviem (DUO talkas) vai pa mājsaimniecībām (ĢIMENES talkas), šīs talkas ietvaros ar to saprotam arī labiekārtošanas talkas savas mājas pagalmā vai privātā teritorijā, bet saņemt bezmaksas maisus un savākto atkritumu aizvešana tiks nodrošināta tikai no talkošanas vietām publiskās teritorijās, iepriekš saskaņojot ar pašvaldību.
*Mīliet dabu un saudzējiet to!