Lapmežciema pagasta pārvalde aicina darbā STRĀDNIEKU (uz nenoteiktu laiku)

Prasības:
• Ne zemāka par vidējo izglītību;
• godprātīga attieksme pret veicamo darbu;
• vēlama pieredze līdzīgā amatā;

Galvenie pienākumi:
• veikt sīkos remonta un labiekārtošanas darbus pašvaldības īpašumā esošajos objektos, ēkās, būvēs, bērnu rotaļlaukumos un tūrisma objektos;
• veikt iekšējo inženiertīklu avāriju lokalizāciju, avārijas remontdarbus;
• sagatavot telpas, laukumus viesu uzņemšanai, semināriem un līdzīgu pasākumu norisei;
• veikt apkures, ventilācijas, ūdensvada, kanalizācijas un citu inženierkomunikāciju profilaktisko apkopi;
• veikt citus līdzīga satura uzdevumus.

PIEDĀVĀJAM:
• darbu uz nenoteiktu laiku;
• stabilu atalgojumu 502 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;

CV ar norādi AMATA VAKANCEI “STRĀDNIEKS” sūtiet uz info@lapmezciems.lv vai uz pasta adresi: Liepu iela 2, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures nov. LV-3118
Kontaktpersona: Ilva Pastore 24226272

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka:
1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;
2) Dalībnieku iesniegtie pieteikumi tiks iznīcināti mēneša laikā pēc vakances aizpildīšanas.
3) personas datu apstrādes pārzinis ir Lapmežciema pagasta pārvalde, kontaktinformācija: Liepu iela 2, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads LV-3118, tālr.nr.63163230, elektroniskā pasta adrese: info@lapmezciems.lv

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus uzaicināsim uz konkursa nākamo kārtu.
Tālrunis uzziņām: 63163230, e-pasts: info@lapmezciems.lv
Pateicamies visiem par atsaucību, ja nesazināsimies ar Jums līdz 02.04.2020., tad lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai!
Pieteikties līdz: trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis