Sieviešu dienas pasākums Lapmežciema pagasta muzejā 8. martā plkst.16:30

Lapmežciema pagasta muzejā 8. martā plkst.16.30 notiks pasākums, kas veltīts sieviešu dienai.
Lapmežciema gleznošanas studijas dalībnieču darbu izstādes “Esam klāt” atklāšana.
Vakara noslēgumā uzstāsies Gunta Meņģele ar ģitāras spēli un dziesmām.

Lapmežciema gleznošanas studijas “Lapmežciems” dalībnieču darbu izstādi “Esam klāt” muzejā varēs apskatīt no 08.03 līdz 29.04.2019.
Gleznošanas studija „Lapmežciems” ir dibināta 2011. gadā, piedaloties Kitijai Strupei, Veltai Pusbarniecei, Regīnai Peimanei un Ilzei Vīgantei gleznotājas Olitas Gulbes vadībā, kura savas darbības laikā saliedējusi, veidojusi radošu un perspektīvu studiju. Darbs ritēja profesionāli un drīz kolektīvam pievienojās jaunas dalībnieces: Dace Veldze – Fiļimonova, Dace Gulbe, Sandra Freimane, Inta Abramenko un Emīlija Ozoliņa.
Kopš 2016. gada studiju vada Jūrmalas māksliniece Līvija Brigita Pavlovska. Lapmežciema dienas centra „Zaķīšu pirtiņa” nelielās telpas kļūst par mazu augošai grupai – studijai pievienojas Valentīna Jova, Vita Pļaviņa, Aija Bernharde, Velta Krūmiņa un Rasma Pipiķe. Turpmāk darbs notiek Lapmežciema tautas nama telpās.
„Mūsu mākslinieces ir radošas, radīt gribošas un strādā ar milzīgu neatlaidību. To parāda viņu gleznotie darbi. Studijas dalībnieces ir dažādas gan raksturā, gan gleznošanas tehnikā, gan varēšanā, gan pasaules uztverē. Turamies kopā uzmundrinot, atbalstot un patiesi priecājoties par katru veiksmīgu otas triepienu un īpatnējo – tikai sev raksturīgo – dabas vērojumu,” stāsta studijas vadītāja, akvareliste Līvija Brigita Pavlovska.
Izstāde „Esam klāt”
Lapmežciema muzeja izstāžu zālē apskatāmās gleznas tapušas 2018. un 2019. gadā gan studijas telpās, gan plenēros Lapmežciemā, Ragaciemā un Šlokenbekas apkaimē, gan patstāvīgi gleznojot. Izstādē piedalās:

Inta Abramenko
Aija Bernharde
Sandra Freimane
Valentīna Jova
Velta Krūmiņa
Emīlija Ozoliņa
Rasma Pipiķe
Vita Pļaviņa
Velta Pusbarniece
Kitija Strupe
Ilze Vīgante

muzejs esam klat