Līvijas Brigitas Pavlovskas darbu izstāde “Tā zilā ilgu puķe” Lapmežciema muzejā

No 6.septembra Lapmežciema muzejā apskatāma Līvijas Brigitas Pavlovskas darbu izstāde “Tā zilā ilgu puķe”.
6.septembrī plkst. 16.00 tikšanās ar mākslinieci Lapmežciema muzeja telpās.

Līvija Brigita Pavlovska
“Katrai dienai ir savs brīnums. Tāpēc pieņem svētību, strādā un radi savus mākslas darbus jau šodien. Rīt Tev taps dāvināts vēl.” Tāda ir vadlīnija mākslinieces Līvijas Brigitas Pavlovskas radošajā darbībā un dzīvē.
Māksliniece mācījusies Rīgas Lietišķās Mākslas vidusskolā, Latvijas mākslas akadēmijā, kur ieguvusi interjera dizainera izglītību un maģistra grādu Humanitāro zinātņu maģistrs mākslā. Viss dzīves un darba mūžs tiek pakļauts radošajam darbam. Māksliniece smeļas iedvesmu no dabas, jo daba piedāvā neierobežotu formu un krāsu brīvību. Ziedi ir mākslinieces aizraušanās un hobijs, tie uzzied ne tikai gleznās, bet arī viņas sirdī un mājās.
Līvija Brigita Pavlovska regulāri izstāda savus darbus gan vietēja, gan starptautiska mēroga izstādēs. Pēdējās lielākās un nozīmīgākās izstādes ir Cēsu izstāžu zālē kopā ar Jūrmalas mākslinieku grupu, izstādē Mencendorfa namā “Tulpe dārzā, mākslā un dizainā” un starptautiskā akvareļu izstādē Itālijā “Fabriano in Watercolour 2016”, kurā piedalījās 50 pasaules valstu akvareļu glezniecības mākslinieku.