Jauniešu projektu iniciatīvu konkurss 2019. gadā

Tā ir lieliska iespēja! Nepalaid to garām!
Jauniešu projektu iniciatīvu konkurss 2019. gadā.

Engures novada jauniešiem ir unikāla iespēja iesniegt projektus Jauniešu projektu konkursam, lai apgūtu līdz 600 eiro kādai publiskai aktivitātei Engures novada jauniešu labā. Jaunieti, novērtē un izmanto iespēju – šāds atbalsts jauniešiem ir tikai dažos no 119 Latvijas novadiem!

Projekta iesniedzējs var būt:

Jebkurš Engures novada administratīvajā teritorijā deklarēts jaunietis vai jebkurš Engures novada izglītības iestādes audzēknis vecumā no 12 – 25 gadiem, kurš realizē projektu Engures novadā. Projektu var iesniegt individuāli vai divatā.

Ja ir kādi jautājumi, droši raksti jaunatnes lietu speciālistei Ilzei Steriņai uz e-pastu avize@enguresnovads.lv – uz šo e-pasta adresi jāsūta arī projektu pieteikumi vai jāiesniedz izdrukātā veidā kādā no Engures novada pašvaldības pārvaldēm Engurē, Lapmežciemā vai Smārdē kā arī sīkāka informācija, Engures novada mājas lapā – www.enguresnovads.lv/jauniesu-projektu-konkurss

Jauniešiem tiek dotas vairākas iespējas, kad iesniegt projekta pieteikumu – pavasarī, vasarā vai rudenī.

Finansējuma apjoms ir ierobežots – ja apstiprinātie projekti būs vairāk, nekā plānotie līdzekļi, tad zaļo gaismu saņems savlaicīgākie apstiprināto projektu iesniedzēji.