Aktuāla vakance- saimniecības daļas vadītāja/-as amatam

AICINĀM PIETEIKTIES
Saimniecības daļas vadītāja/-as vakancei uz nenoteiktu laiku
PRASĪBAS:
• augstākā vai vidējā profesionālā izglītība;
• vēlama pieredze līdzīgā amatā;
• pieredze celtniecībā, vispārējas zināšanās santehnikas un kanalizācijas jautājumos, elektroinstalācijas uzturēšanas darbos, apkures sistēmas, ventilācijas un kondicionēšanas pamatzināšanas;
• prasme patstāvīgi veikt tehniskos darbus;
• teicamas latviešu un labas krievu vai angļu valodas zināšanas;
• teicamas darba organizācijas, sadarbības un komunikācijas prasmes;
• prasme strādāt ar datoru labā lietotāju līmenī (MS Office);
• augsta atbildības sajūta, iniciatīva un precizitāte, stresa noturība;
•Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem;
• spēja risināt stresa situācijas;.
• B kategorijas autovadītāja apliecība;
• vēlme attīstīt sevi profesionālajā jomā.
•apkopot informāciju par saimnieciskajām un tehniskajām vajadzībām;
GALVENIE AMATA PIENĀKUMI:
• Plānot, organizēt un koordinēt saimniecisko darbību iestādē un pagasta teritorijā (celtniecības remontdarbi, iekārtu un transportlīdzekļu pareiza ekspluatācija, vides aizsardzība);
• Organizēt iestādes kustamā un nekustamā īpašuma racionālu izmantošanu un apsaimniekošanu, pārvaldīšanu un tehnisko uzturēšanu;
• Organizēt un pārzināt darba aizsardzības, ugunsdrošības pasākumus un dokumentācijas atbilstību normatīvajiem aktiem filiālēs un administrācijā;
• Strādāt tieši un attālināti ar saimniecības daļas vadītāja pakļautībā esošajiem darbiniekiem;
• atbildēt par rīkojumos un iekšējos normatīvajos aktos noteikto pasākumu izpildi darba aizsardzības, ugunsdrošības, civilās aizsardzības, saimnieciskā un tehniskā nodrošinājuma jomā;
• Pastāvīgi organizēt, veikt, plānot un kontrolēt savu un savā pakļautībā esošo darbinieku darbu (sētnieks, dārznieks, labiekārtošanas strādnieki);
• piedalīties darba aizsardzības pasākumu īstenošanā;
• sekot ēku, telpu un komunikāciju ekspluatācijas stāvoklim;
• nodrošināt saimniecības līdzekļu un citu nepieciešamo preču iegādi.

PIEDĀVĀJAM:
• darbu uz nenoteiktu laiku;
• stabilu atalgojumu 939 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
• interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā;
• sociālās garantijas un labus darba apstākļus.
Motivētu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās profesionālās pieredzes aprakstu (CV), līdz 2020.gada 20.janvārim nosūtīt uz e-pastu: info@lapmezciems.lv ar norādi AMATA VAKANCEI “Saimniecības daļas vadītājs”.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka:
1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;
2) Dalībnieku iesniegtie pieteikumi tiks iznīcināti mēneša laikā pēc vakances aizpildīšanas.
3) personas datu apstrādes pārzinis ir Lapmežciema pagasta pārvalde, kontaktinformācija: Liepu iela 2, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads LV-3118, tālr.nr.63163230, elektroniskā pasta adrese: info@lapmezciems.lv

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus uzaicināsim uz konkursa nākamo kārtu.
Tālrunis uzziņām: 63163230, e-pasts: info@lapmezciems.lv
Pateicamies visiem par atsaucību, ja nesazināsimies ar Jums līdz 23.01.2020., tad lūdzam uzskatīt,ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai!
Pieteikties līdz: pirmdiena, 2020.gada 20.janvāris