Čempionāts spiningošanā invalīdiem «Valērija Moroza kauss»

Čempionāts spiningošanā invalīdiem «Valērija Moroza kauss»
Laika apstākļi biedrības “Latvijas Makšķernieku asociācija” čempionāta spiningošanā invalīdiem „Valērija Moroza kauss” norisei bija labvēlīgi – apmācies un lēns dienvidrietumu vējš. Diemžēl tie noturējās apmēram četras no makšķerēšanai atvēlētajām sešām ar pusi stundām. Pēc tam uzspīdēja saule un pa ezera grunti sāka skraidīt viļņu radīti saules zaķīši… Līdz ar to lomi tika iegūti tieši pirmajās apmēram četrās stundās.
Arī šogad čempionāts notika Kaņiera ezerā (19.oktobrī) – pēc kārtas nu jau astoņpadsmitais. Šoreiz tajā piedalījās par pieciem dalībniekiem mazāk nekā iepriekšējā gadā, jo mājās palikušos noturēja galvenokārt slimības. Bet cīņas sparu tas nemazināja, tieši otrādi – konkurence vairs nebija tik liela. Tomēr pāri visam valdīja prieks par atkal redzēšanos un kopbūšanu. Pēc vietu ieņemšanas laivās ezerā kopā devās 13 dalībnieki no Siguldas invalīdu biedrības „Aicinājums Tev” (5 dalībnieki un 2 palīgi), “Tukuma invalīdu biedrības” (6 dalībnieki) un „Rīgas makšķerēšanas sporta kluba invalīdiem „Barjera”” (2 dalībnieki). Apbalvošanas ceremonija tradicionāli sākās ar piemiņas balvu izlozi visiem dalībniekiem, par ko īpašs paldies Kasparam Blomam (fishingdiscount.lv)! Savukārt lomus vērtējumam iesniegušie dalībnieki vietas sadalīja šādi: pirmo ar 1.87kg lomu ieguva smiltenietis Uldis Vērzemnieks (sporta klubs invalīdiem „Barjera”), otro ar 1.55kg lomu – Juris Pailaks (Siguldas invalīdu biedrība), trešo ar 0.91kg lomu – Andris Čuhnovs (Tukuma invalīdu biedrība).
Uzvarētāji tika apbalvoti ar biedrības “Latvijas Makšķernieku asociācija” oriģinālmedaļām, diplomiem un kausiem. Šogad Valērijs Morozs savu kausu un pateicības rakstu pasniedza tukumniekam Andrim Čuhnovam – par uzticību makšķerēšanai kā sportiska rakstura un videi draudzīgam vaļaspriekam un ilggadēju dalību čempionātā.

Visu dalībnieku un organizatoru vārdā sirsnīgs paldies AS „Latvijas valsts meži” par atbalstu, nodrošinot čempionāta dalībniekus ar laivām (bez maksas)!
Paldies bāzes pārzinim Anatolijam un Ingmāram par palīdzēšanu!