Aicinām novada senioriem apgūt mediju

11. decembrī plkst. 10.00 sociālajā tīmeklī Facebook notiks bezmaksas translācija par medijpratību. Video sniegs ieskatu tam, cik būtiski ir izvērtēt mediju saturu un citu informāciju, kā arī atpazīt maldinošas ziņas, nereālistiskus reklāmu solījumus un safabricētu vai maldinošu informāciju, neatkarīgi no tā, vai tā ir pārraidīta televīzijā, izskanējusi radio, publicēta avīzē vai interneta ziņu portālā, atrodama sociālajos medijos vai dzirdēta veikalā.
Uzmanību! Aicinājums novada senioriem apgūt mediju lietošanu.
Senioriem būs iespēja uzzināt vairāk par slēpto reklāmu un to, kā izvērtēt dažādu brīnumlīdzekļu efektivitātes solījumus, ielūkoties interneta algoritmu darbībā, uzzinot kā tie nosaka reklāmas saturu, kuru redzam sociālajos medijos, e-pastos un citur internetā. Tādējādi ikviens varēs pilnveidot savas iemaņas, lai šajā digitālajā laikmetā un mediju vidē neapmaldītos un, pats galvenais, justos droši.
Translācijas otrajā daļā paredzēta etnomūziķes un mūzikas pedagoģes Igetas Ozoliņas nodarbība, kurā seniori aicināti izdziedāt tautasdziesmas, kas veltītas saules tematikai.
Pievienoties un skatīties tiešo translāciju 11. decembrī plkst. 10.00 var Facebook sociālajā tīklā Daces Melbārdes lapā – @DaceMelbardeEU