Aicina pieteikties jauniešu projektu konkursam “Pilsēta izAicina”

20180130_sapulce_046.2Sākot ar 15. februāri līdz šī gada 7. martam jauniešu kolektīvi var pieteikties projektu konkursā “Pilsēta izAicina” ar iespēju saņemt līdzfinansējumu radošas idejas īstenošanai citā Latvijas pilsētā vai novadā.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt jauniešu viesošanos citās Latvijas pašvaldībās ar īpaši izveidotu programmu kā veltījumu Latvijas valsts simtgadei, kas uzrunā jauniešu auditoriju un veicina jauniešu līdzdalību, sadarbību un piederības sajūtu savai valstij. Projektu konkursam kopējais pieejamais finansējums ir 10 000 eiro.

Lūdzu uzrunājiet jauniešus, jauniešu organizācijas, biedrības, lai piesaka idejas kas nav tikai dejošana, dziedāšana, bet meklējiet oriģinālu pieeju, ieceri un svarīgi, ka tie ir pat jaunieši, kas ikdienā varbūt uz skatuves nekāpj . Kaut ko no dažādu nozaru sinerģijas, netipisku interešu sadarbība . Rokdarbnieki + motocikli, kūkas + labdarība, pārgājiens un izpēte, kopīgs darbs vietējai kopienai, veltījums Latvijai kaut vai repojot vai ko laikmetīgu darot, neikdienišķa radoša iniciatīva, saruna mūsu nākotnei, izrāde utml. Varbūt tā ir laba iespēja kāda cita notikuma ietvaros : Jauniešu dienas, Neatkarības atjaunošanas svētki _ Baltā galdauta svētki utml.

Zemāk saite par konkursu kurā aicinām pieteikties jauniešus.

https://lv100.lv/jaunumi/aicina-pieteikties-jauniesu-projektu-konkursam-pilseta-izaicina/

Iespēja apmeklēt Liepājas koncertu

Aizsākot Latvijas mēroga jauniešu iniciatīvu “Pilsēta izAICINA”, Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros Liepājā 16. un 17. martā notiks vērienīgs lielkoncerts “LIEPĀJA izAICINA”. Koncerts būs unikāls un vēl nebijis jaunuzvedums, kas uz vienas skatuves pulcēs talantīgākos jauniešus no Liepājas un citām Latvijas pilsētām, tostarp Rīga, Jelgava, Ventspils, Ogre u.c. Vairāk nekā 200 dalībnieki vienosies kopīgā koncertprogrammā, kurā izskanēs jauniešiem nozīmīgi Latvijas autoru radīti skaņdarbi, īpaši šim notikumam komponēti jaundarbi, deju uzvedumi un citi pārsteigumi. Kopumā koncertā piedalās septiņi jauniešu kolektīvi no Liepājas, septiņi kolektīvi no citām Latvijas pilsētām, kā arī vairāki populāri viesmākslinieki.

“LIEPĀJA izAICINA” ir vienīgais valsts simtgadei veltītais populārās mūzikas notikums, kas tik kuplā skaitā pulcēs jauniešus. Projekts ir īpašs arī ar to, ka tā plānošanā un organizēšanā arī ļauts iesaistīties pašiem jauniešiem. Kamēr ar pasākuma režisoru Intaru Rešetinu un dramaturģi Rasu Bugavičuti-Pēci notiek aktīvs darbs pie koncerta scenārija, citi jaunieši nododas grandiozas skatuves scenogrāfijas izveidei un pasākuma publicitātes plānošanai.

Vairāk informācijas:http://www.liepajaskultura.lv